Konferencja Naukowo-Szkoleniowa
"CHIRURGIA PIERSI – BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM"


Lublin, 3 czerwca 2012 r. (niedziela)

INFORMACJA WSTĘPNA

Szanowni Państwo,

Ubiegłoroczne, czerwcowe spotkanie pt. „Innowacje w rekonstrukcyjnej i estetycznej chirurgii piersi” spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony środowiska chirurgicznego. Zorganizowane w Lublinie sympozjum, będące kontynuacją wcześniejszych nałęczowskich konferencji chirurgii piersi zgromadziło wielu lekarzy zajmujących się chirurgią onkologiczną, odtwórczą i estetyczną piersi. Głosy uznania i aprobaty wyrażane przez uczestników skłoniły nas do kontynuowania tych spotkań.

W tym roku konferencja będzie poświęcona oprócz aspektów technicznych poszczególnych zabiegów, również szeroko pojętej kwestii ich bezpieczeństwa dla pacjentów i chirurgów.

Data sympozjum – niedziela, 3 czerwca 2012 r. została wybrana nieprzypadkowo, ażeby naszym gościom, którzy zechcą przyjechać do Lublina dzień wcześniej, umożliwić uczestnictwo w ciekawym wydarzeniu kulturalnym – sobotniej „Nocy Kultury”.

W sobotę 2 czerwca, włączając się w nurt „Nocy Kultury” uczestników konferencji zapraszamy na spotkanie towarzyskie, które odbędzie się na lubelskiej Starówce.

Mamy nadzieję, że również i w tym roku będziemy mieli okazję do spotkania w licznym gronie.

                                                   Do zobaczenia w Lublinie,

dr Maciej Kuczyński
PRZEWODNICZĄCY
KOMITETU ORGANIZACYJNEGO