Międzynarodowe Sympozjum Naukowo-Szkoleniowe
"DEFORMACJE TWARZOWO-CZASZKOWE
- model postępowania multidyscyplinarnego"

Divina proportione
Lublin, 10 grudnia 2011 r. (sobota)

INFORMACJA WSTĘPNA

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na Międzynarodowe Sympozjum Naukowo-Szkoleniowe pt. „DEFORMACJE TWARZOWO-CZASZKOWE - model postępowania multidyscyplinarnego”.

Nawiązujemy do dobrych doświadczeń konferencji pt. „Zespołowe leczenie wad zgryzowo - twarzowo - czaszkowych. Model współpracy interdyscyplinarnej.”, która odbyła się w Lublinie 25 października 2009 r., w trakcie której specjaliści ortodonci, chirurdzy szczękowo-twarzowi i chirurdzy plastyczni wypracowali wspólne wnioski.

Tylko zespołowe, skoordynowane działanie ortodontów, chirurgów szczękowych, chirurgów plastycznych, a także specjalistów medycyny estetycznej, gwarantuje optymalne wyniki lecznicze. Zachęcamy zatem do uczestniczenia we wspólnych obradach.

Skład Rady Naukowej pod przewodnictwem Pana dr. hab. Mansura Rahnamy, a także dobór znakomitych prelegentów z różnych ośrodków w kraju i z zagranicy jest gwarancją wysokiego poziomu obrad.

Dla tych z Państwa, którzy nie byli jeszcze w Lublinie, będzie to także doskonała okazja do poznania naszego pięknego miasta.

                                                   Do zobaczenia w Lublinie,

dr Maciej Kuczyński
PRZEWODNICZĄCY
KOMITETU ORGANIZACYJNEGO